Copy voor Fiege

Opdrachtgever

Fiege is een van de grootste logistieke dienstverleners in de Benelux.

Vraag aan Jantien010

Via Twitter kwam de vraag of ik een tekst wilde schrijven voor een advertentie in Twinkle. De Twittervriend in kwestie had ik nog nooit ontmoet, maar ik had er een goed gevoel bij. Dus wat doe je dan? Je vertrouwt op je instinct en gaat lekker aan de slag.

Samen aan de bak

In no time was de opdrachtbevestiging rond en de briefing binnen. Mooie opzet gemaakt, de USP’s van de logistieke keten van Fiege nog aantrekkelijker en inzichtelijker gemaakt en vervolgens gaan schrijven en schrappen en schaven en schrijven en schrappen. En schaven. Ondertussen had ik via Twitter en mail contact met mijn opdrachtgever en zijn medewerkers.

Het resultaat mag er zijn

Resultaat: een advertentietekst die staat als een huis. Opdrachtgever Fiege blij. En ik blij. Maar bijzonderder vind ik de totstandkoming van deze opdracht. Allemaal via Twitter. Hoop binnenkort mijn opdrachtgever irl (in real life) te ontmoeten.

Tags

,

Categorieën

  • Copy

Twitpics

Jantien010 op Twitpics

Meer Twitpics >

Tagcloud

Nog meer Jantien010

Twitter

Meer Twitter >